Willa Wiosenna zaprasza!

Willa Wiosenna w Święcicach to miejsce inne niż to, co przywykliśmy nazywać domem spokojnej starości czy domem opieki. Nasz ośrodek nie mieści się w żadnej z tych definicji. Powstał z myślą o seniorach, którzy szukają towarzystwa, chcą realizować swoje pasje, przeżyć drugą młodość, ale też mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia przebywanie wśród ludzi oraz odpowiednie zaplecze, choćby medyczne.

Ośrodek jest otwarty dla gości od października. - Zapraszamy do nas wszystkie osoby starsze, które chciałyby przebywać na co dzień z ludźmi, przeżyć coś ciekawego, spędzać czas w aktywny i atrakcyjny sposób, a także zadbać o swoje zdrowie - mówi Beata Wiśniewska, kierownik WIlli Wiosenna - Pobyt w Willi Wiosenna to niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych znajomości, a być może nawet przyjaźni. U nas nikt będzie czuł się osamotniony.

Stwarzamy przestrzeń sprzyjającą integracji, organizujemy ciekawe warsztaty, zajęcia, wieczorki taneczne i wiele innych aktywności, które pozwalają przyjemnie spędzić czas z pozostałymi mieszkańcami Willi. W przypadku wyboru pokoju dwuosobowego dajemy możliwość doboru współlokatora pod kątem wspólnych zainteresowań, przyzwyczajeń, upodobań. Bo koncepcja domu jest unikalna. Chcemy, by to mieszkańcy stanowili o jego charakterze.

W Willi Wiosenna to seniorzy decydują, co będzie się działo, jakie warsztaty i zajęcia będą realizowane na miejscu, jakie pasje i zainteresowania będą rozwijać.

Życie nie kończy się po siedemdziesiątce, a na rozwój pasji nigdy nie jest za późno! - podkreśla Beata Wiśniewska.

- Dużą wagę przywiązujemy także do zdrowia naszych mieszkańców. Do dyspozycji seniorów jest wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny, doświadczony zespół fizjoterapeutów, siłownia, a nawet grota solna z tężnią solankową (jej niepowtarzalny mikroklimat korzystnie wpływa na tarczycę i kondycję dróg oddechowych, poprawia ogólną odporność organizmu, wpływa kojąco na układ nerwowy, reguluje pracę układu krwionośnego).

Na miejscu nad zdrowiem mieszkańców czuwa także zespół pielęgniarski, do ich dyspozycji jest również lekarz internista.

Uroczyste otwarcie ośrodka odbędzie się 27 października. Szczegóły wydarzenia już wkrótce. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ośrodka na stronie willawiosenna.pl


Oferta Willi Wiosenna obejmuje pobyty stałe, długoterminowe, krótkoterminowe, rehabilitacyjne oraz wypoczynkowe.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z naszym doradcą Klienta:
tel. 22 88 777 00
Wypełnij formularz kontaktowy