O nas

Gdy bliska Ci starsza osoba wymaga stałej opieki, a Tobie coraz trudniej jest pogodzić opiekę nad nią z życiem zawodowym i innymi obowiązkami - skontaktuj się z nami!

Możemy pomóc. Wiemy, co zrobić, by przemęczenie i stres wynikające z opieki nad osobą starszą nie stały się Twoją codziennością. Zadbamy o Twój komfort, ale przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Jesteśmy częścią grupy Medicover i specjalizujemy się w opiece nad osobami starszymi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu. Oferujemy usługi medyczne dla osób starszych w Poradni Geriatrycznej, opiekę domową, dzienną i stacjonarną.


Skorzystaj z naszych usług!

Stały i bliski kontakt z rodziną, poczucie bezpieczeństwa związane z przebywaniem w przyjaznym, znanym otoczeniu są dla osoby starszej bardzo ważne. Zwłaszcza wtedy, gdy z powodu choroby czy nagłego pogorszenia zdrowia potrzebuje ona wsparcia innych, nie może niezależnie funkcjonować i wymaga pomocy w codziennych czynnościach.

Jesteśmy po to, by wspierać Ciebie i Twoją rodzinę w często trudnych obowiązkach. Dzięki temu zyskasz czas na realizację swoich zawodowych i prywatnych planów. Zachowasz dobre rodzinne relacje, a przekazując nam znaczną część obowiązków związanych z pielęgnacją bliskiej Ci osoby, dasz jej poczucie jeszcze większej życiowej niezależności, a przez to więcej wiary w siebie.

Naszą ofertę wyróżnia przede wszystkim elastyczność. Poprzez możliwość łączenia różnych rodzajów opieki otwieramy się na potrzeby  i możliwości Twoich najbliższych. Dostosowując się do ich potrzeb sprawiamy, że czują się ważni i potrzebni. Uwzględniając Twoje oczekiwania i czas jaki poświęcasz na opiekę we własnym zakresie, chcemy pomóc Ci w obowiązkach, a jednocześnie dać możliwość regeneracji sił i odpoczynku.

Sprawdź naszą ofertę