Nasz zespół

Beata Wiśniewska
Kierownik Domu Opieki Józefina

O swojej pracy mówi: Józefina jest dla mnie drugim domem. Miejscem, które dzięki zatrudnionym tu ludziom, staje się dla naszych podopiecznych wyjątkowe, pełne ciepła oraz bezpieczne.
Jest absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Zarządzania w Wyższej Szkole Menadżerskiej. Od ponad ośmiu lat jej praca zawodowa związana jest z branżą medyczną zarówno w sektorze prywatnym jak i finansowanym publicznie. Zainteresowanie tematem opieki zdrowotnej zaszczepiła jej Mama, która od lat pracuje jako pilęgniarka na oddziale szpitalnym. Swoje doświadczenie zdobyła między innymi zarządzając zespołem ponad 96 lekarzy i pielęgniarek w ambulatoryjnej opiece zdrowotnej, a także koordynując wdrażanie systemu zarządzania jakością. W trakcie swojej kariery zajmowała się także wprowadzaniem dokumentacji elektronicznej oraz szkoleniem zespołu medycznego przekazując swoją wiedzę na temat prawidłowego funkcjonowania placówki medycznej.


Marta Maciaszczyk-Rainko - lekarz
Kierownik Medyczny,
internista i specjalista medycyny rodzinnej

O swojej pracy mówi: Praca z pacjentem to ważne i ulubione zajęcie, które należy celebrować z należytą starannością.

W 1994 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Doświadczenie kliniczne zdobyła  w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA oraz w Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii szpitala im Orłowskiego w Warszawie a następnie kilkanaście lat pracowała w Praktyce Lekarza Rodzinnego na warszawskim Mokotowie. Od 2014 roku w Kolegium Lekarzy Rodzinnych, laureatka Certyfikatu Zaufania "Laur Pacjenta 2012 rok". Od kilku lat prowadzi Prywatną Praktykę Lekarską zajmując się wnikliwie rozległą problematyką schorzeń swoich pacjentów.


Lekarze, pielęgniarki, opiekunowie, terapeuci

Ludzie z pasją…

Praca opiekunów i terapeutów, którzy na co dzień zajmują się osobami starszymi wymaga nie tylko odpowiednich kwalifikacji, ale przede wszystkim predyspozycji. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, całym sercem oddani swej pracy. Zatrudniamy tylko takich pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu opieki,  ale przede wszystkim rozumieją, jak ważny jest ich wkład w dbanie o jakość życia innych.

Wrażliwość, empatia, serdeczność i ciepło - to cechy, które są dla nas najważniejsze. Zależy nam, by podopieczni czuli się w Józefinie bezpiecznie i po prostu, jak u siebie w domu. Szczególnie dbamy o relacje i serdeczną rozmowę.  Nasz Zespół jest po to, by wspierać nie tylko w opiece i codziennych aktywnościach. Zawsze staramy się być blisko bliskich, dlatego zarówno nasi opiekunowie, terapeuci, jak i personel medyczny są stale do dyspozycji każdego podopiecznego, służąc pomocą i radą również jego rodzinie.