U nas liczy się jakość!

Nasz Zespół tworzą ludzie z pasją do niesienia pomocy innym. Zapewniamy seniorom wsparcie doświadczonych opiekunów, terapeutów, psychologów, lekarzy i pielęgniarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji najwyższej jakości opieki domowej i stacjonarnej. Specjalizujemy się również w terapii zajęciowej i rehabilitacji osób starszych prowadzonych w Domu Opieki Dziennej.

Nasz zespół tworzą osoby o dużej wiedzy i znakomitych kwalifikacjach, wybrane podczas wieloetapowego procesu rekrutacji na podstawie testów charakterologicznych, osobowościowych i kompetencyjnych. Dbamy o to, by nasi pracownicy stale poszerzali swoje kompetencje. Zapewniamy im kursy i szkolenia. Zwracamy szczególną uwagę na jakość sprawowanej opieki oraz dbałość o dobre samopoczucie naszych podopiecznych. Ponosimy 100% odpowiedzialności za sprawowanie należytej opieki przez naszych Opiekunów.

O jakości naszych usług najlepiej świadczą oceny naszych klientów. Aż 97%  z nich ocenia, iż Opiekun Medicover Senior spełnił ich oczekiwania i z pewnością poleciliby Medicover Senior swoim znajomym. Dziękujemy za Państwa zaufanie!